www.cvonline.hu
Adatbázis Adminisztrátor (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 750414
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Adatbázisokkal kapcsolatos hibajegyek, rendszerproblémák megoldása

 - Jellemzően többgépes rendszerek üzemeltetése – verziófrissítések, migrációk, finomhangolások végrehajtása

 - Napi adatbázisok folyamatos, problémamentes működésének biztosítása

 - Mentési folyamatok biztosítása

 - Kapcsolattartás az ügyféllel és a TSI kollégákkal

 - Adatbázisok telepítése / konfigurálása

Elvárások

 - Felsőfokú informatikai végzettség vagy 1-2 év szakmai tapasztalat

 - Magabiztos középfokú német nyelvtudás

 - Unix/Windows OS haladó szintű ismerete, SQL programozási tapasztalat, MySQL alapos ismerete

 - Önállóság

 - Stressztűrő képesség

 - Analitikus gondolkodás

 - Jó problémamegoldó készség

Előny:

ITIL tapasztalat

 - Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 77932

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs