www.cvonline.hu
Adatbázis adminisztrátor (Oracle és MS SQL)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.09.14.
Hirdetés azonosító: 916247
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • A bank adattárházának és kapcsolódó alkalmazásainak adatbázis oldali (Oracle és MS SQL) üzemeltetése, hangolása, módosításainak telepítése teszt és éles környezeteken

  • Oracle, MS SQL adatbázisok monitorozása, üzemeltetése, installációja és upgrade-je

  • Adatbázisok készítése, frissítése

  • Adatbázisok teljesítményének monitorozása és optimalizálása

  • Adattárház folyamatok üzemeltetése, monitorozása

  • Alkalmazás (PL/SQL) teljesítményhangolási feladatok ellátása

  • Alkalmazás és biztonsági patchek telepítése

  • Aktív részvétel IT projektekben
  • Elvárások

  • Legalább középfokú informatikai végzettség

  • Minimum 3 éves adatbázis adminisztrátori tapasztalat, tervezési-hangolási gyakorlat

  • Oracle adatbázis (9i-11G) kezelő ismerete

  • MS SQL Server (2005-2008) ismerete

  • Oracle Discoverer és OWB adminisztrálási ismeretek

  • PL/SQL nyelv használatában jártasság

  • UNIX operációs rendszer alapfokú ismerete

  • Windows operációs rendszer (2003, 2008, XP, Win7) alapfokú ismerete

  • Alapfokú szakmai angol nyelvtudás (elsősorban írásban)

  • Kiváló együttműködési és kommunikációs készség

  • Önálló munkavégzés

  • Precizitás

  • Rugalmasság

  • Előnyök

  • Sybase adatbázis-kezelő adminisztrálása,

  • Oracle Grid Control,

  • Quest Spotlight.

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió