www.cvonline.hu
Adatbázis adminisztrátor (Oracle és MS SQL)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.24.
Hirdetés azonosító: 901969
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Főbb feladatok:

  • A bank adattárházának és kapcsolódó alkalmazásainak adatbázis oldali (Oracle és MS SQL) üzemeltetése, hangolása, módosításainak telepítése teszt és éles környezeteken
  • Oracle, MS SQL adatbázisok monitorozása, üzemeltetése, installációja és upgrade-je
  • Adatbázisok készítése, frissítése
  • Adatbázisok teljesítményének monitorozása és optimalizálása
  • Adattárház folyamatok üzemeltetése, monitorozása
  • Alkalmazás (PL/SQL) teljesítményhangolási feladatok ellátása
  • Alkalmazás és biztonsági patchek telepítése
  • Aktív részvétel IT projektekben

Elvárások:

  • Legalább középfokú informatikai végzettség
  • Minimum 3 éves adatbázis adminisztrátori tapasztalat, tervezési-hangolási gyakorlat
  • Oracle adatbázis (9i-11G) kezelő ismerete
  • MS SQL Server (2005-2008) ismerete
  • Oracle Discoverer és OWB adminisztrálási ismeretek
  • PL/SQL nyelv használatában jártasság
  • UNIX operációs rendszer alapfokú ismerete
  • Windows operációs rendszer (2003, 2008, XP, Win7) alapfokú ismerete
  • Alapfokú szakmai angol nyelvtudás (elsősorban írásban)
  • Kiváló együttműködési és kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás
  • Rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Sybase adatbázis-kezelő adminisztrálása
  • Oracle Grid Control
  • Quest Spotlight

Kategória
IT / Informatika
Régió