www.cvonline.hu

Hazai nagyvállalati megbízónk számára keresünk munkatársat

ADATBÁZIS ADMINISZTRÁTOR

(HF 11-7690)

pozícióba.

Feladatok:

  • Az ERP és a kapcsolódó rendszerek adatbázisainak felügyelete,
  • Kapcsolattartás a társszervezetekkel,
  • Koordinációs feladatok ellátása új rendszerek/verziók átvétele, tesztelése, szervezése során,
  • Felhasználók napi munkájának funkcionális támogatása, a felmerülő hibák elhárítása,
  • Együttműködés a regionális IT csapattal, munkájuk támogatása.

Elvárások:

  • Közép vagy szakirányú felsőfokú végzettség,
  • Adatbázisok ismerete (SQL, Progress),
  • Microsoft rendszerek ismerete,
  • Jó problémamegoldó és szervező készség,
  • Felhasználó központú személyiség/hozzáállás,
  • Önállóság, kreativitás, nyitottság,
  • Rugalmasság, gyors, precíz munkavégzés,
  • Jó kapcsolatteremtő-, együttműködési- és kommunikációs készség,
  • Felelősségtudat, megbízhatóság,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete,
  • BI rendszerismeret,
  • Linux rendszerismeret.

Amit kínálunk:

  • Komplex, kihívást jelentő szakmai feladatok,
  • Szakmai támogatás és tudásbázis a munkavégzéshez,
  • Fiatal, dinamikus csapat.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Kezdés: 2016. szeptember

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük,
küldje a „HF 11-7690"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével
a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése