www.cvonline.hu

Adatbányászati osztályvezető

  • A hirdetés 1030 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése:    egyéb

Munkavégzés helye:    Budapest

Főbb feladatok:

  • Adatbányászati csapat szakmai irányítása, feladatainak és az erőforrások menedzselése, támogatása
  • Az adatbányászati terület feladatainak határidőre, megfelelő minőségben történő elvégzése, leszállítása
  • Feladata a meglévő adatbányászati modellek folyamatos működtetése, fejlesztése, új modellek kialakítása,
  • Javaslattétel analitikai eszközök használatára a stratégiai, üzleti célok teljesülése érdekében
  • Javaslattétel az adatbányászati eredmények üzleti gyakorlatba ültetésére, proaktív közreműködés az üzleti tervezésben
  • Kampánymenedzsment folyamat támogatása (célcsoport leválogatás, kampányportfolió optimalizálás, értékelés stb)
  • Az üzleti területek támogatása elemzések, leválogatások készítésével, üzleti igények lefordítása analitikai megoldásokra
  • Feladata az érintett területekkel - kiemelten az IT, kontrolling és marketing területek - történő hatékony együttműködés biztosítása
  • Feladata a terület hatékony működéséhez szükséges eszközök kiválasztása, működtetése, adatpiacok, platform kialakítása, fejlesztése
  • Részvétel a területet érintő fejlesztési folyamatokban (specifikáció írása, tesztelés, stb.)

A munkakör betöltésének feltételei:

  • egyetemi vagy főiskolai végzettség (közgazdasági / természettudományi / műszaki területen),
  • legalább 5 év releváns (adatbányászati, adat elemzői) területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • minimum 1 év vezetői tapasztalat
  • adatbányászati eszközök magas szintű ismerete (pl. SPSS, SAS, Spotfire stb.),
  • relációs adatbázis felhasználói ismeretek (Oracle, SQL, stb)
  • haladó szintű programozási ismeretek (SQL, Java, HTML stb.)
  • MS office haladó ismerete
  • pénzügyi szektor termékeinek ismerete,
  • magas színvonalú, precíz munkavégzés önállóan és csapatban,
  • strukturált, átfogó látásmód, komplex problémafelismerés,- és megoldás,
  • eredményorientáltság,
  • hatékony érdekérvényesítési képesség
  • stressztűrő képesség
  • jó kommunikációs, prezentációs készség
  • stratégiai látásmód

Szükséges végzettség:    felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret:    angol ( tárgyalóképes, nyelvvizsgával )

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Elvárt nyelvtudás Angol