www.cvonline.hu

Adatbányász (üzleti elemzés és CRM osztály)

  • A hirdetés 1134 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: egyéb

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • kampányok előkészítése és eredményeik elemzése, operatív kampánymenedzsment és kampányoptimalizálás:
    • célcsoportok egyeztetése és leválogatása,
    • kampányok eredményeinek visszamérése
  • szegmentációs és üzleti modellek készítése és karbantartása,
  • az ügyfélkör szegmentációk alapján történő elemzése,
  • részvétel új modellek kialakításában, ill. meglévő modellek aktualizálása és üzemeltetése,
  • üzleti elemzésekben való részvétel,
  • riport-specifikáció, adatbázis definiálás,
  • a rendelkezésre álló adatforrások felhasználásával elemzések és javaslatok készítése a stratégiai célok megvalósitásához.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • egyetemi vagy főiskolai végzettség (gazdasági / természettudományi / műszaki területen),
  • legalább 3 éves  szakmai tapasztalat,
  • módszertani ismeretek és gyakorlat (elemzés, modellezés, adatbányászat),
  • relációs adatbázis felhasználói ismeretek (Oracle, SQL, Adattárház),
  • adatbányászati programcsomagok ismerete (SAS, SPSS),
  • tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • magas szintű pontos, precíz munkavégzés önállóan és csapatban,
  • analitikus, strukturált gondolkodásmód, absztrakciós készség, IT affinitás,
  • átfogó látásmód, komplex problémafelismerés,- és megoldás,
  • eredményorientáltság,
  • pontosság, megbízhatóság, határidők betartása,
  • stressztűrő képesség.

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret: angol (haladó, nyelvvizsgával)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő