www.cvonline.hu

ADATBÁNYÁSZ GYAKORNOK

  • A hirdetés 873 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Adatbányász csapata új munkatársat kere az alábbi pozícoóba:

ADATBÁNYÁSZ GYAKORNOK

Munkavégzés helye: Budapest, Üllői út 1.

Leendő munkatársunk feladatai

  • üzleti tevékenység támogatása lekérdezések, riportok és átfogó elemzések készítésével,
  • adatok adattárházban való kezelési rendjének kialakítása és az adatáramlás folyamatos ellenőrzése és biztosítása,
  • innovatív adatbányászati projektekben való részvétel elemzőként és/vagy adatelőkészítőként.

Elvárások

  • folyamatban lévő felsőfokú informatikusi, matematikusi vagy közgazdasági tanulmányok,
  • matematikai-statisztikai, valószínűsgszámítási ismeretek.

Előnyt jelent:

  • statisztikai, adatbányészati szoftver ismerete, különös tekintettel az IBM Modeler, SPSS Stistics termékekre,
  • (PL)SQL nyelv ismerete,
  • biztosítási szakmai ismeret.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • precíz, munkájával szemben mindig igényes,
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma adatbányászati hátterével.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk Karrierportálunkon Link megjelenítése 2014. október 30-ig!

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Gyakornok
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok