www.cvonline.hu

Adatbányász gyakornok

  • A hirdetés 330 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.  Adatbányász csapata új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ADATBÁNYÁSZ GYAKORNOK

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • üzleti tevékenység támogatása lekérdezések, riportok és átfogó elemzések készítésével,
  • innovatív adatbányászati projektekben való részvétel elemzőként és/vagy adatelőkészítőként.

Elvárások:

  • folyamatban lévő felsőfokú informatikusi, matematikusi, szociológusi vagy közgazdasági tanulmányok,
  • matematikai-statisztikai, valószínűségszámítási ismeretek,
  • az angol nyelv legalább középfokú ismerete.

Előnyt jelent:

  • statisztikai, adatbányászi szoftver ismerete, különös tekintettel az IBM Modeler, SPSS Statistics termékekre,
  • open source programnyelvek (R, Python) ismerete,
  • (PL)SQL nyelv ismerete.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • precíz, és a munkájával szemben mindig igényes,
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma adatbányászati hátterével,
  • szívesen venne részt belső képzéseken.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2016. augusztus 30-ig várjuk Karrierportálunkon!

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Elvárt nyelvtudás Angol