www.cvonline.hu

Adatbányász-elemző

  • A hirdetés 699 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Pénzügyi Igazgatóságának Adatbányász csapata informatikai és elemzési feladatok ellátására

ADATBÁNYÁSZ-ELEMZŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest, Üllői út 1.

Leendő munkatársunk feladatai

  • elemzői adatpiac karbantartása, fejlesztése,
  • egyedi leválogatások készítése a portfólió rendszerekből,
  • riportok készítése, automatizálása,
  • adatbányászati elemzések készítése önállóan és/vagy vezetői segítséggel,
  • tesztelésekben való részvétel.

Elvárások

  • felsőfokú informatikai/közgazdasági végzettség,
  • SQL/PLSQL ismeret,
  • MS Office magas szintű ismerete,
  • rendszerszemlélet, komplex gondolkodási készség,
  • angol nyelvtudás.

Előnyt jelent

  • gazdasági informatikus végzettség,
  • biztosítási szakmában való jártasság,
  • adatpiac építésében vagy üzemeltetésében részt vett,
  • IBM Modeler (korábban Clementine)-, esetleg R tapasztalat,
  • UNIX shell script ismeret.

Amit kínálunk

  • Fiatal csapat,
  • szakmai kihívások és fejlődési lehetőség.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes,
  • akar és hajlandó új területeken ismereteket szerezni,
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma hátterével.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2015. június 22-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése