www.cvonline.hu

Adatbányász elemző

  • A hirdetés 848 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése:   értékesítés-támogatás / Analitikus CRM

Munkavégzés helye:    Budapest

Főbb feladatok:

  • Adatbányászati csapat szakmai munkájában való aktív részvétel a stratégiai és üzleti, üzletfejlesztési célok teljesülése érdekében (banki ÉS biztosítási célok tekintetében is)
  • Az adatbányászati terület feladatainak határidőre, megfelelő minőségben történő elvégzése, leszállítása
  • Feladata a meglévő adatbányászati modellek folyamatos működtetése, fejlesztése, új modellek kialakítása
  • Kampánymenedzsment folyamat támogatása (célcsoport leválogatás, kampányportfolió optimalizálás, értékelés stb)
  • Az üzleti területek támogatása elemzések, leválogatások készítésével, üzleti igények lefordítása analitikai megoldásokra
  • Javaslattétel az adatbányászati eredmények üzleti gyakorlatba ültetésére, proaktív közreműködés az üzleti tervezésben
  • Feladata a terület hatékony működéséhez szükséges eszközök működtetése, adatpiacok, platform kialakítása, fejlesztése
  • Részvétel a területet érintő fejlesztési folyamatokban (specifikáció írása, tesztelés, stb.) és az érintett területekkel - kiemelten az IT, kontrolling és marketing területek - történő hatékony együttműködés biztosítása

 A munkakör betöltésének feltételei:

  • egyetemi vagy főiskolai végzettség (közgazdasági / természettudományi / műszaki területen),
  • legalább 5 év releváns (adatbányászati, adat elemzői) területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • biztosítási termékek ismerete
  • adatbányászati eszközök magas szintű ismerete (elsősorban IBM-SPSS, SAS, esetleg Rapidminer, Spotfire stb.),
  • haladó szintű programozási ismeretek (pl. SQL, Perl, Java, HTML stb.)
  • relációs adatbázis kezelő és riportáló eszközök felhasználói ismeretek (Oracle, SQL, Business Objects stb.)
  • MS office haladó ismerete
  • pénzügyi szektor termékeinek ismerete,
  • magas színvonalú, precíz munkavégzés önállóan és csapatban,
  • strukturált, átfogó látásmód, komplex problémafelismerés,- és megoldás,
  • eredményorientáltság
  • nagy teherbírás és stressztűrő képesség
  • jó kommunikációs és prezentációs készség

Szükséges végzettség:    felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret:    angol (tárgyalóképes)

Munkavégzés kezdete:    2015.01.05.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő