www.cvonline.hu

Adatbányász elemző

  • A hirdetés 950 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Pénzügyi Igazgatóság Adatbányász csapata

ADATBÁNYÁSZ ELEMZŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest, Üllői út 1.

Leendő munkatársunk feladatai

  • üzleti tevékenység támogatása lekérdezések, riportok és átfogó elemzések készítésével,
  • adatok adattárházban való kezelési rendjének kialakítása és az adatáramlás folyamatos ellenőrzése és biztosítása,
  • adatbányászati és adattisztítási feladatok koordinálása, ellátása,
  • innovatív és adatbányászati projektekben való részvétel elemzőként,
  • kapcsolattartás az adatszolgáltatókkal és külső tanácsadó cégekkel.

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú (gazdasági/matematikus/informatikus) végzettség,
  • legalább 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • matematikai-statisztikai, valószínűségszámítási ismeretek,

Előnyt jelent

  • statisztikai, adatbányászati szoftver ismerete, különös tekintettel az IBM Modeler, SPSS Statistics termékekre
  • (PL)SQL nyelv ismerete
  • biztosítási szakmai ismeret

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • jó a szervező- és kommunikációs készsége,
  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes,
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma adatbányászati hátterével.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését – jövedelem-igény megjelölésével - 2014. június 06-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő