www.cvonline.hu

Adáslebonyolító Technikus

  • A hirdetés 454 napja lejárt

Élő, televíziós játék- és ezoterikus műsorokat Budapestről a világ 40 országába gyártó TV produkciós társaság képzéssel egybe kötött álláslehetőséget kínál, a következő pozícióra

Főbb feladatok, munkák:

  • Adások lebonyolítása
  • Stúdiótechnika vezérlése, adásküldés, modern könnyen és jól kezelhető stúdióban.
  • Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Önálló munkavégzés, szakmai felkészültség, gyors reakció, problémakezelés
  • Gyors tanulási készség
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • BETANÍTÁS
  • Versenyképes, stabil jövedelem,
  • Rugalmas beosztás,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Biztos hosszú távú munkaviszony,
  • Kellemes munkahelyi légkör.

A munkavégzés helye Budapest XII. kerület.

Az önéletrajzodat az alábbi email címre várjuk.