www.cvonline.hu
Adaptációs szerelő (Szigetszentmiklós)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.03.05.
Jelentkezési határidő: 2014.03.08.
Hirdetés azonosító: 706726
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Villamosipari területen tevékenykedő nemzetközi patrnerünkhöz keresünk ADAPTÁCIÓS SZERELŐ munkatársakat Szigetszentmiklósra.

Feladatok:
- A napi munka elvégzése a munkaasztaloknál a napi termelési terv alapján
- A napi összeszerelési és csomagolási munka elvégzése a napi munkaleterheltség, termelési terv és a szerelési utasítások alapján
- A termelési tevékenység folyamatosságának biztosítása
- A munkavégzés helyzetének követése, az elkészült rendelések jelentése az SAP-ban
- A csoportvezető munkájának támogatása és a munkatársak helyettesítése valamelyikük távollétében
- A minőségügyi és környezetvédelmi előírások, valamint a munkavédelmi szabályok betartása
- A szelektív hulladékgyűjtés szabályainak betartása

Követelmények
- Villamossági szakismeretek
- 1 év gyakorlat villamos szerelés területén
- Legalább középfokú végzettség
- Jó szervező készség
- Elkötelezett, kommunikatív, együtt működő személyiség

Szükség esetén a 3 műszakos munkarend vállalása.