www.cvonline.hu

Activity Quality Manager (Veszprém) Referenciaszám: FE-1007

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2015.05.23.
Hirdetés azonosító: 909945

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Autóiparban szerzett szakmai és vezetői tapasztalat minőségirányítás területén
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás

Feladatok:

  • A termelési minőségügyi mérnökök munkájának szakmai irányítása
  • Selejtcsökkentési tevékenységek koordinálása
  • Vevőszolgálati tevékenység irányítása
  • A cég vevői auditokon való képviselete, audit akciótervek koordinálása
  • Minőségügyi oktatási tevékenység (tervkészítés, végrehajtás, koordinálás)
  • Eredmények cégcsoporton belül történő jelentése, jelentések prezentálása
  • Termékaudit és szériafelügyeleti tesztek tervezése és koordinálása a terület felelős mérnökeivel
  • Új projektek minőségügyi támogatása, a területhez tartozó projekt quality mérnökök irányítása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1007-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20/915-66-41-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő