www.cvonline.hu
Ács szakmunkás 1000Ft nettó órabér!
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.04.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1077872
lejárt

Gyöngyösi partnercégünk részére munkatársakat keresünk azonnali munkavégzéssel az alábbi munkakörbe: Ács, betanított ács.

Feladatok:

Tetőszerkezetek kivitelezése

Fa megmunkálás

Szerelési munkálatok

Tetőfedés

Elvárások:

Nagyfokú állóképesség

Precíz munkavégzés

Csapatmunkára való hajlandóság

Ács végzettség (nem feltétel)

Szakmai tapasztalat az építőiparban

Amit nyújtunk:

Azonnali munkakezdés

Fiatal,dinamikus csapat

Határozatlan idejű munkaviszony

Hosszú távú munkalehetőség

Kiemelkedő kereseti lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.