www.cvonline.hu

Ács (Németország) (INTS/5/13)

  • A hirdetés 972 napja lejárt

Németországi partnercégünk számára keresünk, tapasztalt ács szakembert, Bayern tartományba, Passau környékére.

Feladatok:

  • Tető és tartószerkezet megépítése
  • Erkély alap megépítése
  • Belső építés
  • Zsaluzás

Elvárások:

  • Minimum 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Középfokú német nyelvtudás
  • B és C kategóriás jogosítvány
  • Önálló és prezíc munkavégzés
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bejelentett németországi munkaviszony
  • Kiváló kereseti lehetőség:bruttó 2.600 Euro/hónap
  • Heti 40 órás munkavégzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Külföld
Kategória Építés / Ingatlan
Külföldi munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német