www.cvonline.hu

Acélszerkezeti műszaki rajzoló

  • A hirdetés 813 napja lejárt

A LAKORT Kft. akinek fő profilja lakókonténer termékek, ugyanúgy, mint több száz fős akár sivatagi, akár hideg égövi körülmények között komplex szállás és munkakörülményeket nyújtó lakótáborok, irodai épületek, iskolák, óvodák, moduláris építésű lakóházak igény szerinti tervezése, gyártása és helyszíni kivitelezése, keres a csapatába

acélszerkezeti műszaki rajzolót,

az alábbi feltételekkel:

Feladat:

  • Acél szerkezetek gyártmány (műhely) rajzainak készítése,
  • Acél szerkezetek anyag konszignáció készítése gyártás-előkészítés céljából,
  • A gyártásba adott műhely rajzok megvalósulásának ellenőrzése, nyomkövetése különös tekintettel a minőségre és a megvalósíthatóságra.

Elvárás:

  • AutoCAD felhasználó szintű ismerete
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
  • Stressz tűrő képesség,
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Műszaki rajzolás területén szerzett tapasztalat

Előny:

  • AutoCAD Architecture és 3D ismeret,
  • Acél szerkezet gyártás előkészítésben szerzett tapasztalat,.
  • Angol nyelvtudás, legalább műszaki szövegértés szintjén,
  • Felsőfokú végzettség,
  • Saját gk.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Minimális tapasztalat: 1-2 év

Munkaidő típusa: teljes munkaidő

Az önéletrajzot a jövedelem igény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük küldeni.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...