www.cvonline.hu

For fulfilling the position
Accounts Payable / Back Office Analyst
we are looking for colleagues

Leendő munkatársunk feladatait Székesfehérváron, az Alcoa Pénzügyi Adminisztrációs központjában végzi, amely az Alcoa európai társaságai részére nyújt könyvelési szolgáltatást.

FELADATOK:

  • Számviteli számlák havi egyeztetése,
  • Alapvető technikai támogatás nyújtása az egyéb területek felé,
  • Bevételezett nem számlázott tételek egyeztetése, elemzése,
  • Függő tételek rendezése, a számla kifizethetőségével kapcsolatos problémák kezelése,
  • Kapcsolattartás különböző országokban működő vállalatokkal,
  • Analitika zárása,
  • Kimutatások, riportok készítése.

ELVÁRÁSOK:

  • Aktív folyékony angol nyelvtudás,
  • Közép- vagy felsőfokú pénzügyi végzettség,
  • Ügyfélorientált problémamegoldó képesség,
  • Jó analitikai, elemzőkészség,
  • Jó kommunikációs készség, precizitás, önállóság,
  • Számítástechnika felhasználói szintű ismerete (MS Office, Excel),
  • Oracle Financials ismerete előnyt jelent,
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz.

ELŐNY:

  • Spanyol vagy francia nyelvtudás.

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Please send your application and CV with photo to ALCOA Career Site