Accounts Payable Analyst francia és angol nyelvtudással (Referenciaszám: PJ3987)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.11.06.
Jelentkezési határidő: 2015.11.07.
Hirdetés azonosító: 984869
lejárt

Székesfehérvári multinacionális megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Accounts Payable Analyst francia és angol nyelvtudással

Feladatok:
- A felmerült napi problémák megoldása az R2P témakörétől a vevői számlaproblémákig
- A pénzügyi rendszer hibáinak felkutatása és javítása, komplex problémák elemzése és megoldása
- Vevői problémák kezelése telefonon és e-mailen keresztül
- Havi menedzsment riportok készítése, mint pénzügyi teljesítési mutatók, eredmények és tendenciák
- Havi és év végi zárások támogatása
- Más részlegekkel való szoros kapcsolattartás

Elvárások:
- Legalább középfokú angol és francia nyelvtudás
- Legalább középszintű végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
- Proaktív személyiség, analitikus gondolkodásmód

Előny:
- Pénzügyi-számviteli tapasztalat

Releváns végzettséggel pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Multinacionális munkakörnyezet
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szalay-Horváth Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06