www.cvonline.hu

Accounting Team Leader

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.24.
Jelentkezési határidő: 2014.05.20.
Hirdetés azonosító: 798148

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi partnerünkhöz - akik kis - és középvállalkozások részére nyújtanak könyvelési szolgáltatást Ausztriában és Németországban - keresünk egy németül kiválóan beszélő csapatvezetőt.

Feladatok:

• 10-12 fős csapat könyvelési munkájának koordinálása, szakmai irányítása, ellenőrzése, problémamegoldási feladatok
• Osztrák és német ügyfelekkel való szóbeli és írásbeli kommunikáció
• A csapat motiválása és fejlesztése
• Új ügyfelek integrációjának irányítása
• Folyamatjavítások, dokumentációfeljesztések, új technikai megoldások megvalósításának irányítása.

Elvárások:

• Minimum 4 év teljeskörű könyvelésben szerzett tapasztalat
• Előny: Shared service center-ben betöltött Team Leader, illetve GL Accountant pozíció
• Német nyelv felsőfokú ismerete
• Motivált és ambíciózus személyiség
• Jó csapatvezetési készségek, irányító és együttműködő munkastílus
• Kiváló kommunikációs képességek
• Ügyfélorientáltság
• Jó problémamegoldó készség
• Rugalmasság

Amit kínálunk:

• Folyamatos kihívás
• Vonzó juttatási csomag
• Fejlődési lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a