www.cvonline.hu
Accounting Assitant
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.07.01.
Jelentkezési határidő: 2014.07.02.
Hirdetés azonosító: 827208
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi megbízónk részére keresünk azonnali kezdéssel ADMINISZTRATÍV ASSZISZTENS kollégát.

Feladatok:
- adminisztratív támogatás;
- számlák, dokumentumok szkennelése, rendszerezése

Követelmények
-FELSŐFOKÚ ANGOL NYELVTUDÁS alapkövetelmény szóban és írásban (napi szintű kapcsolattartás és egyeztetés külföldi kollégákkal);
- egyetemi vagy főiskolai végzettség
- adminisztratív munkakörben szerzett fél éves munkatapasztalat;
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek.