www.cvonline.hu

Accounting Assistant

  • A hirdetés 659 napja lejárt

A Mazars könyvvizsgálattal, számviteli szolgáltatásokkal, valamint adó-, jogi és üzleti tanácsadással foglalkozó nemzetközi szervezet. Fiatalos, dinamikus szakmai csapatunk 35 fős pénzügyi outsourcing osztályára keresünk megbízható munkatársat, az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Könyvelési anyagok (számlák, alapbizonylatok) nyilvántartásba vétele
  • Kontírozott bejövő és kimenő számlák, bank/pénztár könyvelése
  • Részvétel riportok készítésében
  • Pénzügyi/számviteli egyeztetések elvégzése
  • Havi, negyedéves, éves zárásokban részvétel
  • Közreműködés hatósági vizsgálatok során
  • Mérlegképes könyvelő munkatársak munkájának adminisztratív segítése

Előny:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Német vagy francia nyelv középszintű ismerete

Csatlakozz Te is a hazai piac egyik vezető tanácsadó cégéhez!

Ha hirdetésünk felkeltette figyelmedet, kattints az alábbi linkre!

Elvárások:

  • Felsőfokú (gazdasági, pénzügyi, számviteli) végzettség vagy szakirányú középfokú végzettség
  • Könyvviteli szoftver ismerete
  • Legalább 2 év szolgáltatói - preferáltan multinacionális - környezetben szerzett tapasztalat könyvelés területén
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Felelősségtudat
  • Önállóság
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Folyamatszemlélet

Amit kínálunk:

  • Támogató csapat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely

A Mazars 110 fős budapesti csapatában senki sem pótolható. Nálunk számít az egyéniség.

Mindannyian támaszkodhatunk egymásra és még több mint 70 összeforrott csapatra világszerte. Feszes szervezeti szabályok helyett a minőség és a lendület jellemzi munkánkat.

Szívesen vállaljuk a kihívásokat, ha az eredményen látszik, hogy mi is benne vagyunk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő