www.cvonline.hu

Accountant/Könyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2016.06.30.
Hirdetés azonosító: 1047245

Győr közeli, német tulajdonú gyártó céghez keresünk könyvelőt! Szeretnéd használni a német nyelvtudásod és megvan az 1 év könyvelési tapasztalatod? Nagyjából elnavigálsz az SAP-ban és szeretnél hosszútávon egy megbízható cégnél dolgozni? Jelentkezz még ma!

Feladatok:

- beérkező számlák könyvelése és megrendelésekkel való összehasonlítása,
- beszállítókkal való kapcsolattartás az adminisztráció témákban (pl számlázás)
- pénztári tranzakciók rögzítése
- munkavállalói elszámolások kontrollálása
- banki utalások előkészítése
- könyvelési folyamat támogatása, fejlesztése
- auditok támogatása, azokra való előkészületben aktív részvétel
- részvétel projektekben, illetve egyéb a közvetlen felettese által kiadott feladatok ellátása
- közvetlen riportálás a gazdasági igazgatónak

Elvárások:

- Középfokú gazdasági végzettség
- Multinacionális termelő közegben szerzett SAP tapasztalat
- NÉMET nyelvismeret kommunikációs szinten
- Minimum 1-2 év könyvelés területén szerzett tapasztalat
- MS Office programok ismerete
- Jó szervező és problémamegoldó, valamint analitikus képesség

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- gyorsan fejlődő környezet
- nemzetközi lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján