www.cvonline.hu

Accountant

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.13.
Hirdetés azonosító: 1097920

Accountant
Könyvelői pozícióba keresünk munkatársat amerikai hátterű, multinacionális partnerünk budapesti központjába. Megbízónk az egészséggyógyászatban, gépgyártásban, valamint számos egyéb iparágban nyújt innovatív megoldásokat ügyfelei és felhasználói számára.

Partnerünk magas színvonalú szakmai környezetet, kimagasló alapfizetést, összetett egyéb juttatásokat, fiatalos csapatot és kihívásokkal teli mindennapokat kínál a leendő munkavállaló számára.

 A Könyvelő legfontosabb feladatai:

  • Főkönyvi könyvelés (GL) teljes körű lebonyolítás
  • Havi, negyedéves, valamint éves zárási folyamatok végrehajtása
  • Tárgyi eszközök könyvelése és számlák kiállítása
  • Pénzügyi jelentések elkészítése az érdekeltek felé
  • Napi szintű kapcsolattartás a társosztályokkal

 Legfontosabb elvárások a Könyvelővel szemben:

  • Felsőfokú pénzügyi, számviteli, vagy egyéb releváns végzettség
  • Könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóba és írásban egyaránt
  • SAP, vagy US GAAP ismerete előny

  Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, angol nyelvű Önéletrajzával jelentkezzen a hays-response.hu weboldalon.