www.cvonline.hu

Munkatársat keresünk
Accountant
munkakör betöltésére

FELADATOK:
Leendő munkatársunk feladatait Székesfehérváron, az Arconic Pénzügyi Adminisztrációs központjában végzi az alábbi területek valamelyikén:

  • főkönyvi könyvelés
  • tárgyi eszköz könyvelés
  • vevőfolyószámla könyvelés

A Financial Accounting Center könyvelési csoport tagjaként  felel a hozzá tartozó cég(ek) pontos és naprakész könyveléséért. Feladata  a lokációkkal, társszervezetekkel történő napi szintű kapcsolattartás, adatküldés, problémamegoldás. Személyesen részt vesz  havi zárási folyamatainkban.
Felel a területéhez kapcsolódó számlák egyeztetésének elkészítéséért, felelős az audit, lokációs  és ASAT követelmények teljesítéséért.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Precizitás, koncentráltság, jó kommunikációs készség
  • Angol nyelv magas szintű ismerete szóban, írásban
  • MS-Office programok magabiztos ismerete, kezelése
  • A hónap utolsó napjaiban délutános munkavégzés vállalása
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz

ELŐNY:

  • Francia nyelvtudás
  • 2 éves szakmai tapasztalat
  • Analitikus képesség, hatékony problémamegoldás
  • Oracle ismeret

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon Alcoa Karrieroldal