www.cvonline.hu

Accountant

  • A hirdetés 328 napja lejárt

Multinacionális ingatlanfejlesztő nagyvállalat ügyfelünk megbízásából

Accountant

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • A vállalatcsoport könyvelési és reporting folyamatainak támogatása
  • Főkönyvi könyvelési feladatok
  • Részvétel a havi zárási feladatokban
  • Angol nyelvű kapcsolattartás a vállalatcsoporton belül
  • Egyéb ad-hoc jellegű feladatok ellátása
  • Bejövő, kimenő számlák könyvelése
  • Banki tranzakciók könyvelése

Elvárások:
  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség
  • Előny 1-2 év számviteli területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precíz, megbízható személyiség
  • Tanulási vágy
  • Analitikus gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés
  • Nemzetközi számviteli környezet megismerése
  • Karrierlehetőség
  • Dinamikus, gyorsan fejlődő multinacionális cég
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest

Részletes angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi  e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő