www.cvonline.hu

Accountant with Spanish or Turkish needed!

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2014.10.12.
Hirdetés azonosító: 850009

Accountants or fresh graduates with accounting interest attention!

Feladatok:

- Accounts payable or accounts receivable processes
- Take part in a migration
- Support the process with new improvement ideas

Elvárások:

- Finance and accounting or Economics degree
- Interest in accounting
- Fluent English plus intermediate Spanish OR Turkish
- To be motivated and proactive

Amit kínálunk:

- Young SSC center
- Great development opportunities
- New challenges

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján