www.cvonline.hu

Accountant with French/Spanish/Italian

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2015.08.30.
Hirdetés azonosító: 960792

Would You like to join a brand new SSC center and face new challenges day by day?

Feladatok:

Your tasks:

- Book AP invoices
- Keep contact with the vendors
- Take part in the monthly closings
- Come up with process improvement ideas

Elvárások:

- University or college degree in finance and accounting or Economics
- 1-2 years of experience in AP
- Fluent English and French/Spanish/Italian language knowledge
- Pro-active, can do attitude
- High motivation

Amit kínálunk:

- Join a brand new company
- Career opportunities
- Challenges and improvement opportunities day by day
- Decent compensation package

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a