www.cvonline.hu

Accountant with French knowledge

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2016.09.14.
Hirdetés azonosító: 1067908

Would You like to work in one of the new Budapest based SSCs?

Feladatok:

You would be responsible for:
- the end-to-end GL process
- Monthly/ Quarterly/ Yearly closing activities
- The implementation of new processes
- Process improvement opportunities with migration

Elvárások:

- University or college degree in finance and accounting or Economics
- Fluent English and French language knowledge
- At least 1 year of Gl accounting experience
- Pro-active, can do attitude
- Motivation

Amit kínálunk:

- Join a moderate sized multinational company
- Career opportunities
- Challenges and improvement opportunities day by day
- Decent compensation package

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján