www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Accountant with English and German language knowledge
pozíció betöltésére

FELADATOK:

Leendő munkatársunk feladatait Székesfehérváron, az Alcoa Pénzügyi Adminisztrációs központjában végzi az alábbi területek valamelyikén:

  • főkönyvi könyvelés
  • vevőfolyószámla könyvelés.

A Financial Accounting Center könyvelési csoport tagjaként  felel a hozzá tartozó cég(ek) pontos és naprakész könyveléséért. Feladata  a lokációkkal, társszervezetekkel történő napi szintű kapcsolattartás, adatküldés, problémamegoldás. Személyesen részt vesz  havi zárási folyamatainkban.

Felel a területéhez kapcsolódó számlák egyeztetésének elkészítéséért, felelős az audit, lokációs  és ASAT követelmények teljesítéséért.

ELVÁRÁSOK:

  • Angol és német nyelv stabil kommunikációs szintű ismerete szóban, írásban
  • Közép- vagy felsőfokú szakirányú vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Precizitás, koncentráltság, jó kommunikációs készség
  • MS-Office programok magabiztos ismerete, kezelése
  • A hónap utolsó napjaiban délutános munkavégzés vállalása
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz

ELŐNY:

  • Könyvelési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Analitikus képesség, hatékony problémamegoldás
  • Oracle  ismeret

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
ALCOA Karrieroldal