www.cvonline.hu

Accountant (Traveling and Entertainment) Ref.szám: FE-1031

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2015.08.21.
Hirdetés azonosító: 960417

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Kiváló német nyelvtudás
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Gyakorlat online felületek használatában (pl: repülőjegy foglalás)
  • Számítógépes ismeretek
  • Önálló, precíz, pörgős személyiség
  • Rendkívül jó szervező készség

Feladatok:

  • Könyvelések elvégzése
  • Utazási költségek elszámolása
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása
  • Bankkivonatok ellenőrzése, banki utalások előkészítése
  • Pénztárkezelés
  • Aktív részvétel a havi és éves zárásokban, a bevallások és statisztikák elkészítésében

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és széleskörű béren kívüli juttatások! (Cafeteria, ezen felül étkezési hozzájárulás, bónusz, bejárás-támogatás, albérlet- vagy letelepedési támogatás)
  • Multinacionális környezet, fiatal, lendületes csapat
  • Akár azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy 1600 főt foglalkoztató, amerikai érdekeltségű multinacionális autóipari beszállítóhoz toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Alevél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1031-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő