www.cvonline.hu

Accountant, General Accounting

  • A hirdetés 804 napja lejárt

A Sapa Shared Services globális szolgáltató központként a Sapa AS leányvállalatai részére nyújt pénzügyi, informatikai és projekt menedzsment szolgáltatásokat.

Székesfehérvári csapatunk fobb szakterületei:

  • Pénzügyi és Adminisztrációs Központ
  • IT Üzemeltetés és Támogatás
  • IT Architektúra
  • Applikációs Szolgáltatások
  • Program- és Projektmenedzsment

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Fő feladatok:

  • Sapa vállalatok főkönyvi könyvelése
  • Banki tételek könyvelése
  • Intercompany könyvelés
  • Függő tételek rendezése
  • Allokációk, valuta/deviza átértékelések kezelése
  • Analitikák és a főkönyv egyeztetése
  • Főkönyv zárása
  • Főkönyvi számlák egyeztetése
  • Kapcsolattartás a különböző országokban muködo vállalatokkal
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Külső és belső audit támogatása
  • Havi, negyedéves és éves reporting
  • Beruházásokkal kapcsolatos tranzakciók és egyeztetések elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakmai végzettség (pénzügyi számviteli vagy közgazdász végzettség)
  • 1- 3 éves könyvelőként szerzett tapasztalat
  • IFRS és USGAAP ismerete előny
  • Magabiztos angolnyelv-tudás elvárás
  • További idegen nyelv ismerete előny
  • Megbízható MS Excel tudás
  • Jó elemzőkészség
  • Ügyfélorientált problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete előny

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatás
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkezo pénzügyi központban, nemzetközi környezetben
  • Lehetoség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

A jelentkezés módja:

Önéletrajzát kérjük, töltse fel karrieroldalunkon alenti linken.

Kattintson a Regisztráció menüpontra, majd a kért
adatok feltöltése végén jelölje be a megpályázni kívánt
pozíciót.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Cégünkrol bővebben a Link megjelenítése oldalon
tájékozódhat.

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő