www.cvonline.hu

Accountant, General Accounting

  • A hirdetés 976 napja lejárt

A Sapa Shared Services globális szolgáltató központként a Sapa AS leányvállalatai részére nyújt pénzügyi, informatikai és projekt menedzsment szolgáltatásokat.

Székesfehérvári csapatunk főbb szakterületei:

  • Pénzügyi és Adminisztrációs Központ
  • IT Üzemeltetés és Támogatás
  • IT Architektúra
  • Applikációs Szolgáltatások
  • Program- és Projektmenedzsment

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Accountant,

General Accounting

Olasz- és angolnyelv-tudással

Fő feladatok:

  • Sapa vállalatok főkönyvi könyvelése
  • Banki tételek könyvelése
  • Intercompany könyvelés
  • Függő tételek rendezése
  • Allokációk, valuta/deviza átértékelések kezelése
  • Analitikák és a főkönyv egyeztetése
  • Főkönyv zárása
  • Főkönyvi számlák egyeztetése
  • Kapcsolattartás a különböző országokban működő vállalatokkal
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Külső és belső audit támogatása
  • Havi, negyedéves és éves reporting

Elvárások:

  • Felsőfokú szakmai végzettség (pénzügyi-számviteli vagy közgazdász végzettség)
  • 1- 3 éves könyvelőként szerzett tapasztalat
  • IFRS és USGAAP ismerete előny
  • Középfokú olasz- és angolnyelv-tudás elvárás
  • További idegen nyelv ismerete előny
  • Megbízható MS Excel tudás
  • Jó elemzőkészség
  • Ügyfélorientált problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete előny

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár, teljesítmény alapú prémium
  • Sikerorientált, lendületes és motivált csapat
  • Karrier és kibontakozási lehetőség nemzetközi környezetben

A jelentkezés módja:

Fényképes önéletrajzát kérjük, töltse fel karrieroldalunkon az alábbi linken.

Kattintson a Regisztráció menüpontra, majd a kért adatok feltöltése végén jelölje be a megpályázni kívánt pozíciót.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhat.

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Olasz, Angol