www.cvonline.hu
Accountant (Finance process user)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2015.05.01.
Hirdetés azonosító: 925705
lejárt

On behalf of our multinational Client we are looking for new colleagues for the great opportunity:

Feladatok:

Learn and understand stand process, related tools and data
Perform standard work based on descriptions
Strongly follow rules

Elvárások:

High school on economics or finance or accountancy

At least 2 years relevant experience

Shorthand typist

Understanding basic accounting and finance tasks

Able to learn technics (scanner, printer, IT tools)

Minimum level of excel and outlook

Fluent English is mandatory

Danish, croation, german is a plus

Ready for part time, short time work, also for temporary overtime if needed

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.