www.cvonline.hu

Accountant assistant/Könyvelési asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.04.15.
Hirdetés azonosító: 1009806

Felsőfokú gazdasági végzettséged van és szeretnéd elkezdeni építeni a karriered?
Szeretnél könyvelési területen elhelyezkedni, de minden hirdetésben minimum 1 év tapasztalatot kérnek?
Multinacionális és stabil céget keresel, ahol biztosított a folyamatos fejlődés?
Akkor ez a Te lehetőséged! Ügyfelünk részére keresünk Könyvelési asszisztenseket!

Feladatok:

- napi könyvelési feladatok ellátása
- egyszerű kimutatások készítése
- riportok készítésében való részvétel

Elvárások:

- felsőfokú gazdasági végzettség
- megalapozott számviteli ismeretek
- középfokú angol nyelvtudás
- Microsoft Office (Word, Excel) ismerete
- nagy munkabírás

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés és juttatási csomag
- kiváló fejlődési lehetőség
- biztos karrierút
- magyar számviteli rendszerek megismerése
- IFRS, US GAAP, UK GAAP megismerése
- Microsoft Dynamics NAV és AX, SAP, Oracle rendszerek megismerése
- rendszeres teljesítményértékelés
- színvonalas munkakörnyezet
- fiatal csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a