www.cvonline.hu

Accountant Assistant (könyvelő asszisztens)

  • A hirdetés 583 napja lejárt

A Process Solutions Csoportot az Arthur Andersen alapította saját üzleti folyamat outsourcing (BPO) divíziójaként. Ma már az európai régió dinamikusan és gyorsan növekvő, teljesen független számviteli szolgáltatójaként működünk.
Saját irodáink és kipróbált partnerhálózatunk révén Európa legtöbb országában nyújtunk magas színvonalú pénzügyi és számviteli szolgáltatásokat multinacionális ügyfeleinknek, akik közül számos a világ legnagyobb vállalatai közé tartozik. Ügyfeleinkkel partneri kapcsolatot építünk, és így biztosítunk számukra professzionális számviteli támogatást.

Cégünk dinamikusan növekvő, több mint 300 fős csapatába várjuk jelentkezésed

pozícióba.

Feladatok

  • napi könyvelési feladatok ellátása,
  • egyszerű kimutatások készítése,
  • riportok készítésében való részvétel.

 Elvárások

  • felsőfokú gazdasági végzettség,
  • megalapozott számviteli ismeretek,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • Word- és Excel-ismeret,
  • nagy munkabírás.

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • kiváló fejlődési lehetőség;
  • biztos karrierút;
  • magyar számviteli rendszerek, illetve az IFRS, US GAAP, UK GAAP
    megismerési lehetősége;
  • lehetőség különböző szoftverek alkalmazására (Microsoft Dynamics NAV és AX, SAP, Oracle);
  • rendszeres teljesítményértékelés;
  • színvonalas munkakörnyezet;
  • fiatal csapat.

Frissdiplomások jelentkezését is várjuk!

A jelentkezés módja

Magyar és angol nyelvű, kísérőlevéllel és fényképpel ellátott önéletrajzodat
„Accountant Assistant” jeligével küldd el a az alábbi e-mail címre.

Szeretnénk felhívni a figyelmed, hogy csak abban az esetben áll módunkban felvenni
Veled a kapcsolatot, amennyiben önéletrajzod és belső HR-es folyamataink alapján
alkalmasnak találunk a pozícióra.

További információt cégünkről a honlapunkon találsz.

Link megjelenítése" target="_blank">www.facebook.com/PSkarrier Link megjelenítése" target="_blank">

Link megjelenítése" target="_blank">www.ps-bpo.com

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő