www.cvonline.hu

Accountancy job opportunity for fresh graduates

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2014.10.24.
Hirdetés azonosító: 855697

Fresh graduates with accounting interest attention!
A new SSC center is looking for its young employees!

Feladatok:

- Support accounts payable or accounts receivable processes
- Take part in a migration
- Support the process with new improvement ideas

Elvárások:

- Finance and accounting or Economics degree
- Interest in accounting
- Fluent English is a must
- Enthusiastic, motivated, proactive personality with excellent communication skills

Amit kínálunk:

- Young SSC center
- Great development opportunities
- New challenges

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján