www.cvonline.hu

Account Specialist

  • A hirdetés 546 napja lejárt

A BPO Poland társaság komplex szolgáltatást nyújt partnereinek az egész világon. Működési területünk magába foglalja a fejlett IT megoldásokat, üzleti elemzést, logisztikát, ügyfélszolgálatot, e-commercet, marketinget és reklámot.

Cégünk dinamikus fejlődésének következtében keresünk energikus, motivált, új ismeretek elsajátítására kész, céljait megvalósítani vágyó, kiváló kommunikációs készséggel rendelkező munkatársat.

Jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk jelentkezőket:

Munkaköri leírás:

  • Kapcsolatépítés és kapcsolattartás jelenlegi és új ügyfeleinkkel
  • Befektetési termékek promóciója, az ügyfelek igényeinek megfelelően
  • Meghatározott értékesítési célok teljesítése
  • A társaság jó hírnevének alakítása az ügyfélkapcsolat során; ügyfelek tájékoztatása, problémamegoldás, márkaépítés
  • Megrendelések adminisztrálása
  • Folyamatos pénzpiaci monitoring

Szakmai elvárások:

  • Pénzügyi ismeretek, valutapiac ismerete
  • Fejlett interperszonális készség
  • Értékesítési tapasztalat pénzügyi/banki/FX területen
  • Önálló problémamegoldó készség
  • Lelkesedés és elkötelezettség
  • Professzionális, felelősségteljes munkavégzés
  • Motivált munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil együttműködési feltételek – alapbér és prémium
  • Kimagasló jutalékos rendszer
  • Képzések
  • Munka nemzetközi cégben
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Előrelépési lehetőség
Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő