www.cvonline.hu

ACCOUNT PAYABLE (SZÁLLÍTÓI SZÁMLA KÖNYVELŐ) (6691)

  • A hirdetés 753 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres - pécsi munkavégzéssel - az alábbi munkakörbe:
Account payable
(Szállítói számla könyvelő)

Elvárások:
•Középfokú vagy felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség
•Mérlegképes könyvelői végzettség
•Kommunikációképes német nyelvtudás
•AP területen/szállítói számlakönyvelésben szerzett szakirányú tapasztalat (1-3 év)
•MS Office ismeret
•Precizitás
•Ügyfélorientált gondolkodás
•Elemző-, problémamegoldó készség, kiváló kommunikációs képesség

Előny:
•Egyéb idegen nyelvtudás
•Oracle Finance / SAP ismerete

Megbízónk profilja:
•Nemzetközi szolgáltató

Feladatok:
•Német nyelvű szállítói számlák rögzítése, kontírozása, ellenőrzése, könyvelése, összehangolva a számítógépes programmal (a szállítói és fizetési határidők, módok, főkönyvi dátum és számlák, költséghelyek, szolgáltatási időtartamok ellenőrzése, javítása)
•Szükség esetén a szállítói számlák újrakönyvelése, átsorolások végzése, függő tételek rendezése
•Havi zárásban való aktív részvétel
•Szállítói törzsadatok előkészítése, ellenőrzése
•Szállítói egyeztetések, fizetési felszólítások, észrevételek kezelése
•Aktív részvétel a Kreditorenbuchhaltung csapatban

Juttatások:
•Versenyképes jövedelem
•Hosszú távú munkalehetőség
•Szakmai fejlődési lehetőség
•Modern, fiatalos csapat
•Nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
•Baranya megye, Pécs

•Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre. A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel: "ACCOUNT PAYABLE".