www.cvonline.hu

Account Payable Intern

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 945305
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal multinacionális pénzügyi vállalat részére keresünk diák munkavállalót, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Maintain the Procure to Pay (P2P) database for all new supplier set ups and maintenance
  • Responsible for quality and timely processing of non-PO invoices and PO invoices
  • Work closely with other departments to facilitate the invoice payment
  • Ability to handle all daily payment process and requests
  • Responsible for quality and timely settlement of all employee expense claims
  • Ensure high-levels of Customer Service and satisfaction by liaising with Citi internal & external customers, handling voice and non-voice queries and resolving related issues jointly
  • Prioritizing and organizing daily workload to ensure that timeliness and quality standards are met
  • Assist in audit and compliance efforts for the department
  • Daily, weekly, and monthly reporting

Elvárások:

  • Ongoing studies
  • 40 working hours/ week
  • Working knowledge of MS Office, especially Excel (pivot table, V-lookup, functions)
  • High level of numeric skills - financial/accounting skills is a plus
  • At least strong intermediate level of English (written and spoken)
  • Flexibility to adapt changes
  • Attention to detail and meeting deadlines
  • Team working skills
  • Ownership & accountability
  • Monotony handling

Amit kínálunk

  • Bruttó 800 Ft/óra diákbér
  • Multinacionális vállalatnál történő tapasztalatszerzés
  • Azonnali kezdés
  • Nyári munkalehetőség (3 hónap)

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a Link megjelenítése követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!