www.cvonline.hu
Account Payable Intern (Referenciaszám: PJ3927)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 979907
lejárt

Budapesti VIII. kerületi szolgáltató szektorban nagy múlttal rendelkező multinacionális partnerünkhöz keresünk diákokat, az alábbi pozícióba:

Account Payable Intern

Feladatok:
- Alapvető számlák (szállítói számlák) könyvelése
- Archiválás
- Szállítói egyenleg egyeztetés

Elvárások:
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony preferáltan pénzügyi területen
- Középfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű Excel tudás
- Minimum heti 30 óra vállalása
- Pontos, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatás
- Innovatív és kihívásokkal teli multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési, karrierépítési lehetőség
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör

Kérjük, angol és magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.