www.cvonline.hu

Account menedzser

  • A hirdetés 608 napja lejárt

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég promóciós üzletágába

pozícióba keresi munkatársát.

Feladatok

  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás,
  • Promóciós túratervek, árajánlatok elkészítése beérkező ügyfél brief-ek alapján,
  • Projektek teljes körű megvalósításának irányítása, összefogása, menedzselése együttműködve az abban részt vevő kollégákkal (HR koordináció, logisztika, kreatív osztály, produkció, pénzügy, asszisztencia),
  • Intenzív kapcsolattartás a társosztályokkal,
  • A projektekhez kapcsolódó teljes körű adminisztráció ellátása,
  • Új üzleti lehetőségek feltérképezése meglévő és leendő ügyfeleinknél

Elvárások

  • 2-3 éves tapasztalattal rendelkezik BTL területen/trade marketing területen,
  • Van elképzelése a hazai In-store piac működéséről,
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • Határozott fellépésű,
  • Proaktív személyiséggel rendelkezik,
  • Világosan, érthetően kommunikál mind szóban, mind írásban,
  • Elkötelezett a pontos, magas minőségű munka mellett,
  • Gyorsan tanul, energikus,
  • Egyszerre tud kezelni több párhuzamosan futó projektet

Amit kínálunk

  • Biztos piaci pozícióval rendelkező, elismert vállalati háttér,
  • Alkalmazotti  státusz,
  • Jelentős, stabil ügyfélkör,
  • Változatos, érdekes projektek,
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy nagy múltú cégnél,
  • Barátságos, kötetlen munkahelyi légkör, fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Jelentkezés módja: Fényképpel ellátott, magyar nyelvű szakmai életrajzát az E-mail cím megjelenítése címre várjuk. Kérjük, a pályázatában jelölje meg bérigényét és a tármezőbe írja be:  „ACC-2008”. Jelentkezési határidő: 2015. május  12.

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő