www.cvonline.hu

Account manager

  • A hirdetés 787 napja lejárt

munkatársat keresünk

Érdekel az online marketing és az e-kereskedelem? Szeretsz emberekkel találkozni? Nem félsz a kihívásoktól?

Marketing és értékesítési megoldásokat kínáló, magyar tulajdonú közösségi vásárlói oldalt üzemeltető cég, fiatalos és dinamikus csapatába keres energikus és motivált Account Managereket, akik Budapesten és más nagyvárosokban a legjobb éttermekkel, fürdőkkel, szépségszalonokkal, üzletekkel, mozikkal, bárokkal, klubokkal és még sok érdekes vállalkozással bővítik ügyfélkörünket. A munkavégzés jó hangulatú, kihívásokkal teli és dinamikus, az ágazat egyik legjobb vezetésével.

Feladatok

  • Új partnerek felkutatása és szerződéskötés a partnerekkel
  • Új értékesítési csatornák, üzleti lehetőségek felkutatása.
  • A cég termékkörének és kapcsolódó szolgáltatásainak népszerűsítése.
  • Megfelelő segítségnyújtás a szolgáltatási csomag kialakításában
  • Az ajánlatok életciklusának végigkísérése, kapcsolattartás a partnerekkel

Elvárások

  • Sales attitűd.
  • Pozitív és energikus hozzáállás, belső motiváció
  • Minimum középfokú végzettség.
  • Nagyfokú önállóság, terhelhetőség, motiváltság, dinamizmus.
  • Erős, kimagasló kommunikációs készség, határozott fellépés.
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (Word, Excell, Powerpoint)
  • Számlaképesség

Olyan kivételes képességekkel rendelkező pályázókat keresünk, akik kimagasló teljesítményt nyújtanak, valamint kezdeményező és proaktív beállítottságúak.

Előny

  • Kialakult kapcsolatrendszer
  • Értékesítési, marketing területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Mit kínálunk

  • Stabil háttér.
  • Fix + teljesítmény bérezés, felső határ nélkül
  • Fiatalos, lendületes csapat.
  • Kihívásokkal teli, változatos és mozgalmas feladatok.
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő:

  • 8 órában

Munkavégzés helye:

  • Budapest

  • jelentkezni az alábbi e-mail címen fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével lehet.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Szabadúszó/ Vállalkozó