www.cvonline.hu

Account Manager

  • A hirdetés 690 napja lejárt

Ügyfelünk a hazai piaci egyik vezető Rendezvényszervező és eseménymarketing ügynöksége új kollégát keres

Feladatok:

  • Aktív kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel
  • Különböző rendezvények (marketingkommunikációs események, felnőtt és családi rendezvények, céges csapatépítés, catering szolgáltatások, stb.) teljes körű menedzselése, felmerülő ügyféligények kiszolgálása
  • Adott projektekre vonatkozó prezentációk, ajánlatok készítése, ezekkel kapcsolatos tárgyalások lebonyolítása, szerződések, megrendelések előkészítése
  • Rendezvények előkészítése, megvalósításuk felügyelete, projektvezetők és asszisztensek munkájának koordinálása
  • Kapcsolattartás az egyes projektekben résztvevő alvállalkozókkal, tevékenységük irányítása
  • Precíz dokumentáció, riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Legalább 3-4 éves releváns, ügynökségi tapasztalat
  • Rendezvényszervezői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló szervező és kommunikációs készség
  • Kreatív, proaktív, eredményorientált személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Önálló munkavégzés lehetősége
  • Professzionális környezet, fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai referenciákkal bővített, fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol