www.cvonline.hu

Account manager

  • A hirdetés 956 napja lejárt

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég az alábbi pozícióba munkatársat keres

Feladatok:

  • Kapcsolattartás meglévő, és új ügyfeleinkkel illetve társosztályokkal.
  • Promóciós túratervek, árajánlatok elkészítése beérkező ügyfél brief-ek alapján.
  • Projektek teljes körű irányítása és nyomonkövetése.
  • Új üzleti lehetőségek feltérképezése meglévő és leendő partnereinknél.
  • Az In-store piac változásainak folyamatos követése.
  • Munkafolyamatok koordinálása.
  • Heti, havi jelentések, riportok készítése.
  • Adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Néhány éves tapasztalattal rendelkezik BTL területen
  • Ismeri a hazai In-store piac működését
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Határozott
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önállóan és csapatban történő pontos, precíz munkavégzés
  • Gyorsan tanul
  • Kitűnő szervezőkészség, egyszerre több projektet tud kezelni

Amit nyújtunk:

  • Biztos piaci pozícióval rendelkező, elismert cég háttere
  • Jelentős, stabil ügyfélkör
  • Változatos, érdekes projectek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Barátságos, kötetlen munkahelyi légkör, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkába állás:

  • Azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, motivációs levelét fizetési igény megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő