www.cvonline.hu

Account manager

  • A hirdetés 1155 napja lejárt

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég az alábbi pozícióba munkatársat keres

Feladatok:

  • Ügyfeleinkkel történő kapcsolattartás
  • Promóciós túratervek, árajánlatok elkészítése beérkező ügyfél brief-ek alapján
  • Projektek teljes körű megvalósításának irányítása, összefogása, menedzselése együttműködve az abban részt vevő kollégákkal (asszisztencia, hr koordináció, logisztika, kreatív osztály, produkció, pénzügy)
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • A projektekhez kapcsolódó teljes körű adminisztráció ellátása
  • Új üzleti lehetőségek feltérképezése meglévő és leendő ügyfeleinknél
  • Az In-store piac változásainak folyamatos követése

Az ideális jelölt:

  • Néhány éves tapasztalattal rendelkezik BTL területen
  • Van elképzelése a hazai In-store piac működéséről
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Beszél angolul
  • Határozott fellépésű
  • Világosan, érthetően kommunikál mind szóban, mind írásban
  • Elkötelezett a pontos, magas minőségű munka mellett
  • Gyorsan tanul
  • Egyszerre tud kezelni több párhuzamosan futó projektet

Amit nyújtunk:

  • Biztos piaci pozícióval rendelkező, elismert cég háttere
  • Jelentős, stabil ügyfélkör
  • Változatos, érdekes projectek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Barátságos, kötetlen munkahelyi légkör, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkába állás:

  • Azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, motivációs levelét fizetési igény megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő