www.cvonline.hu

Account Manager

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 1073678
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Account manager - Cafeteria

Szeretnél egy fiatalos, összetartó és eredmény orientált csapat része lenni? Új, kihívásokkal teli és pörgős munkát keresel?
Fontos számodra, hogy hosszútávra tervezhess, versenyképes fizetést és juttatásokat kapj?
Akkor ezt az álláslehetőséget neked ajánljuk!

Megbízónk:

§  42 országban van jelen, és világviszonylatban vezető szolgáltató a kártya alapú juttatások terén.

§  Termékeit és szolgáltatásait több ezer munkáltató és több százezer munkavállaló ismeri és használja naponta.

Munkavégzés helye:

§  Budapest

Amire garantáltan számíthatsz:

§  A felettes vezető teljes körű támogatása a kitűzött célok elérésében.

§  Versenyképes fizetés - alapfizetés és teljesítményarányos jutalék és cafeteria.

§  Szolgálati autó, szakmai előrelépési lehetőség.

Főbb feladatai D lesznek:

§  A meglévő partnerekkel való kapcsolattartás.

§  Cafeteria szolgáltatások értékesítése B2B területen.

§  Akvirálás, új üzleti lehetőségek, partnerek proaktív felkutatása, ügyfélkör szélesítése B2B.

§  Tárgyalások lebonyolítása, árajánlatok kidolgozása, szerződéskötés

§  A munkádat támogató adatbázis kezelése

§  Riportok, statisztikák készítése a vezetőség részére

Téged Keresünk ha:

§  Felsőfokú végzettséggel rendelkezel.

§  Igazi sales alkat vagy, ezen a területen képzeled el a jövődet

§  Már van B2B (corporate) értékesítési tapasztalatod és kialakult kapcsolatköröd.

§  Erős piacszerzési affinitás jellemez.

§  Kiváló kommunikációs és tárgyalási készséggel rendelkezel.

§  B kategóriás jogosítványod van.

§  Elszánt vagy és kitartó, dinamikusan állsz a munkához, önállóan, proaktívan működsz

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya