www.cvonline.hu

Account Manager

  • A hirdetés 568 napja lejárt

Jelenlegi megbízónk egy komplex marketing ügynökség részére keresünk

Account Manager munkatársat.

Feladatok:

-          Ügyfelek igényeinek felmérése és kezelése;

-          Projekt management, brief, kampányok tervezése, menedzselése, kampányzárás;

-          Értékelés;

-          Prezentációk tartalmi előkészítése, koordinációja, előadása ügyfeleknek;

-          Értékesítés;

-          Tevékenység adminisztrációja.

Elvárások:

-          Felsőfokú gazdasági végzettség;

-          Folyékony angol nyelvtudás;

-          Hasonló ügynökségben szerzett legalább 5 éves, BTL területen szerzett munkatapasztalat

-          Nemzetközi ügyfelek kezelésében szerzet tapasztalat;

-          Emelt szintű MS Office ismeretek;

-          B kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

-          Nyereményjátékok szervezésében való jártasság;

-          Lojalitás programban való részvétel;

-          Nyomdai projektekben való részvétel.

Amit kínálunk:

-          Stabil munkáltatói háttér;

-          Versenyképes juttatási csomag.

Munkavégzés helye:

-          Országos, de elsősorban Budapest és környéke

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését és úgy gondolja, hogy minden tekintetben megfelel az elvárásoknak, úgy önéletrajzát Ferenczi Noémi várja a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.