www.cvonline.hu

Account manager sales területre

  • A hirdetés 884 napja lejárt

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég az alábbi pozícióba munkatársat keres

Feladatok:

  • Ágazatvezető / Üzletág igazgató munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás meglévő és új partnereinkkel, társosztályainkkal
  • Projektek teljes körű irányítása és nyomonkövetése
  • Munkafolyamatok koordinálása
  • Belső munkafolyamatok fejlesztése, hiányosságok feltárása, megoldási javaslatok kidolgozása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Heti, havi jelentések, riportok készítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • POS anyag ismeret
  • Trade marketing ügynökségi oldalon szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, Excel középszintű ismerete
  • Kitűnő szervezőkészség és problémamegoldó képesség
  • Önállóan és csapatban történő pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • FMCG szektorban szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Dinamikus, lendületes és kezdeményező attitűd
  • Kiemelkedő munkabírás, terhelhetőség, határozottság
  • Kreatív gondolkodásmód, proaktivitás
  • Azonnali munkakezdés

Helyszín:

  •  Budapest

Amit kínálunk:

  • Önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fiatalos csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő