www.cvonline.hu

Account Manager (Online média)

  • A hirdetés 1240 napja lejárt

Egy dinamikusan fejlődő, online médiapiaci megoldásokat szállító, stabil háttérrel, kiterjedt nemzetközi kapcsolatrendszerrel rendelkező vállalat újonnan felálló divíziójába felső fokú angol és francia nyelvtudással

Account Manager

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Meglévő nyugat-európai partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Hazai 4-6 fős csapat számára leterheltség egyenletes biztosítsa, határidők betartatása, minőség-biztosítás
  • Új, potenciális lehetőségek felkutatása mind a KKV, mind a nagyvállalati szegmensben
  • Új termékek/szolgáltatások prezentálása
  • Nemzetközi partnerek esetenkénti látogatása
  • Ajánlatok elkészítése
  • Bevétel tervezése, nyomon követése a tervszámok szem előtt tartásával
  • Beszállítókkal való egyeztetés, kapcsolattartás
  • Jelentés a Business Development Manager felé

Elvárások:

  • Kiváló, tárgyalási szintű angol és francia nyelvtudás szóban és írásban
  • Felsőfokú végzettség kereskedelmi, gazdasági vagy informatikai területen
  • Account Management és B2B szegmens részére történő szolgáltatás-értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Kereskedelmi, informatikai és gazdasági ismeretek
  • Kiváló emberi kapcsolat-kezelés
  • Önállóság, magas felelősség-érzet
  • Lendületes, proaktív személyiség
  • Csapatjátékos attitűd
  • Projekt alapú gondolkodásmód

Angol és/vagy francia nyelvterületen végzett munkatapasztalatok és/vagy tanulmányok, valamint online médiával kapcsolatos ismeretek előnyt jelentenek.

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes juttatás
  • Folyamatosan fejlődő vállalati környezet
  • Nemzetközi csapatmunka
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Hosszú távú együttműködés

Munkavégzés helye:

A jelentkezés során fényképes, angol nyelvű önéletrajzot várunk, bérigény megjelöléssel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő